Instaphone Plus

Instaphone Plus ile belirlediğiniz hashtaglerdeki gönderi sahiplerini ve gönderiyi beğenenlerin profillerinden numara toplayabilirsiniz.Programın Çalışma Mantığı Nasıldır?


Program ile sınırsız sayıda girebileceğiniz #hashtag# leri arkaplandaki tarayıcıda arama yaparak, arama sonuçlarındaki gönderileri listeler.Bazı hashtaglerde milyonlarca sonuçlar olabileceği için programın ayarlarından gönderi limitini belirleyebilirsiniz.
Bot yazılımımız gönderilerin sahiplerini ve gönderiyi beğenenlerin profillerini hızlı bir şekilde tek tek gezerek profillerindeki numaraları toplar.

Programın Özellikleri Nelerdir?


Sınırsız hashtag belirleyebilirsiniz.Program sorunsuzca hashtagler üzerinde arama yaparak numaraları toplar.

Gönderi sayısı limiti beliryebilirsiniz.50000 gönderiden sonra diğer hashtagde arama yap şeklinde.

Program sizin belirlediğiniz süre zarfında otomatik olarak programdaki verileri kayıt ederek Server resetlenmelerinde veya diğer sıkıntılarda programı tekrar başlattığınızda kaldığınız yerden devam ettirebilir.

Bulduğunuz telefon numaralarının Whatsapp kullanıp kullanmadıklarını kontrol ettirebilirsiniz.

Kontrol listesi yükleyerek çalışmalarınızda bulunan telefon numaralarını listede varmı yokmu diye kontrol ettirebilirsiniz.

Program çok hızlı ve stabil çalışır programın çalışma esnasında ayarlarınızı belirleyebilir yeni hashtag ekleyip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kısa Kullanma Videosu