Whatsapp Message Marketing

Klasik whatsapp kullanımında, mesaj göndereceğiniz kişileri, gönderim listenizi rehberinize eklemeniz gerekmektedir. 10binlece gönderim listeniz olduğunu düşünürsek ve sürekli güncellenen bir veritabanınız varsa bu durumda rehberinizi oluşturmanız çok da mümkün olmayacaktır. Ayrıca, bu kadar kişiyi rehberinize ekleseniz bile, tek tek mesaj göndermek günler sürebilir.

WhatsApp uygulamasında kullanımınıza sunulan gönderim listesi oluşturma özelliği ise, yine işinize yaramayacaktır. Çünkü bir gönderim listesi en fazla 256 kişiden oluşabilir. 10bin kişilik bir gönderim listesi öngördüğümüzde, yaklaşık 40 adet gönderim listesi oluşturmanız gerekir. Bu durumda bile yine de içerik oluşturup göndermeniz mümkün olmayabilir.

Whatsapp Message Marketing ile sadece sizin kişisel telefon hattınız ile çalışan WhatsApp uygulamanız ile entegre olur ve Whatsapp Web özelliğini kullanarak mesaj gönderir. Dolayısıyla tüm içerik güvenliği Whatsapp ilkeleri ile korunur güvence altına alınır. Mesajlarınız ya da rehberiniz kesinlikle başka kişilerin eline geçmez ve son derece güvenlidir.

Facebook İşletme Sayfalarından Data Toplayın


Belirleyeceğiniz anahtar kelimedeki Facebook işletme sayfalarına kayıt olan tüm firmaların telefon numaralarını toplayabilirsiniz.

Google Place Sayfalarından Data Toplayın


Belirleyeceğiniz anahtar kelimedeki sektörel firmaların Google Map'de kayıtlarını tarayıp telefon numaralarını toplayabilirsiniz.

Etkileşim Mesajları ile Cevaplandıktan Sonra İşlem Yapma


"Merhaba iyi akşamlar kusura bakmayın rahatsız ettim, müsaitmisiniz" şeklinde ilk etkileşim mesajı gönderip, mesaja cevap verilirse gerçek mesajınızı gönderebilme özelliği ile spam olarak işaretlenmekten kurtulabilirsiniz.

Kişiye Özel Farklı Mesaj Özelliği


Daha önceden oluşturduğunuz 10 adet mesajı, kişiye özel rastgele olarak gönderebilirsiniz.Bu sayede her gönderide aynı mesaj gitmez ve spam korunması sağlanır.

Mesaj Sonu Yazısı Özelliği


"Bültenden çıkmak için B06456 yazarak bu mesaja cevap veriniz" gibi yazıyı mesajlarınızın sonuna otomatik rakam oluşturarak gönderim yapabilir, spam olarak işaretlenmekten korunabilirsiniz.

İsme Göre Hitap Etme Özelliği


Gönderilerinizin içinde kullanacağınız parametrelerle kişiye "Merhaba İsim Soyisim" şeklinde başlayan mesajlar gönderebilirsiniz.

Diğer özelliklerimiz için bize 0553 048 94 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kısa Demo Videosu