NE İŞE YARAR?

Klasik whatsapp kullanımında, mesaj göndereceğiniz kişileri, gönderim listenizi rehberinize eklemeniz gerekmektedir. 10binlece gönderim listeniz olduğunu düşünürsek ve sürekli güncellenen bir veritabanınız varsa bu durumda rehberinizi oluşturmanız çok da mümkün olmayacaktır. Ayrıca, bu kadar kişiyi rehberinize ekleseniz bile, tek tek mesaj göndermek günler sürebilir.

WhatsApp uygulamasında kullanımınıza sunulan gönderim listesi oluşturma özelliği ise, yine işinize yaramayacaktır. Çünkü bir gönderim listesi en fazla 256 kişiden oluşabilir. 10bin kişilik bir gönderim listesi öngördüğümüzde, yaklaşık 40 adet gönderim listesi oluşturmanız gerekir. Bu durumda bile yine de içerik oluşturup göndermeniz mümkün olmayabilir.

Whatsapp Message Marketing ile sadece sizin kişisel telefon hattınız ile çalışan WhatsApp uygulamanız ile entegre olur ve Whatsapp Web özelliğini kullanarak mesaj gönderir. Dolayısıyla tüm içerik güvenliği Whatsapp ilkeleri ile korunur güvence altına alınır. Mesajlarınız ya da rehberiniz kesinlikle başka kişilerin eline geçmez ve son derece güvenlidir.

NASIL ÇALIŞIR?

Programımızı çalıştırdığınızda karşınıza bir süre sonra QR kod çıkar bu kodu telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasını açıp ayarlar menüsündeki "Whatsapp Web" bölümüne tıklayıp, kameranız ile QR kodu tanıtıp programı kullanmaya başlayabilirsiniz.Program Whatsapp Web kullanarak ister manuel isterseniz toplu bir şekilde gönderim yapacağınız numaraları ekleyip belli işlem aralığında ard arda mesaj göndermede aracı bir yazılımdır.

ÖZELLİKLER

  • Türkiye veya Yurtdışı Numaralara Mesaj Gönderebilme
  • Txt formatında, gönderim yapılacak numaraları programa aktarabilme
  • Gönderim yapılan numaraları txt formatında bilgisayarınıza kayıt edebilme
  • Her gönderime farklı mesaj tanımlayabilme özelliği
  • Mesaj gönderme aralığı belirleyebilme
  • Her gönderimin sonuna "Mesaj Sonu" yazısı belirleyerek gönderimlerinizi farklılaştırabilme özelliği (Parametre kullanarak yazıda rastgele numara oluşturabilirsiniz!)
  • Programa şu saatte başla şu saatte bitir gibi görev verebilirsiniz
  • Facebook işletme sayfalarından belirlediğiniz lokasyon ve sektör bazlı arama yapıp cep telefonu numarası bulabilirsiniz
  • Google Map'e kayıtlı olan firmaların cep telefon numaralarını bulup gönderim listesine ekleyebilirsiniz

KISA DEMO VİDEOSU