Instaphone Plus

Instaphone Plus ile belirlediğiniz hashtaglerdeki gönderi sahiplerini ve gönderiyi beğenenlerin profillerinden numara toplayabilirsiniz.Programın Çalışma Mantığı Nasıldır?


Program ile sınırsız sayıda girebileceğiniz #hashtag# leri arkaplandaki tarayıcıda arama yaparak, arama sonuçlarındaki gönderileri listeler.Bazı hashtaglerde milyonlarca sonuçlar olabileceği için programın ayarlarından gönderi limitini belirleyebilirsiniz.
Bot yazılımımız gönderilerin sahiplerini ve gönderiyi beğenenlerin profillerini hızlı bir şekilde tek tek gezerek profillerindeki numaraları toplar.

Programın Özellikleri Nelerdir?


Sınırsız hashtag belirleyebilirsiniz.Program sorunsuzca hashtagler üzerinde arama yaparak numaraları toplar.

Gönderi sayısı limiti beliryebilirsiniz.50000 gönderiden sonra diğer hashtagde arama yap şeklinde.

Program sizin belirlediğiniz süre zarfında otomatik olarak programdaki verileri kayıt ederek Server resetlenmelerinde veya diğer sıkıntılarda programı tekrar başlattığınızda kaldığınız yerden devam ettirebilir.

Bulduğunuz telefon numaralarının Whatsapp kullanıp kullanmadıklarını kontrol ettirebilirsiniz.

Kontrol listesi yükleyerek çalışmalarınızda bulunan telefon numaralarını listede varmı yokmu diye kontrol ettirebilirsiniz.

Program çok hızlı ve stabil çalışır programın çalışma esnasında ayarlarınızı belirleyebilir yeni hashtag ekleyip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kısa Kullanma Videosu
Mesafeli Satış Sözleşmesi

1) Sistem bilgisayarınıza lisanslı olacak şekilde ayarlanmış olup, tamamen özel ve sorumluluğu kullanan kişiye ait bir yazılımdır. Yazılım programını sınırsız lisans olarak kullanamaz istediğiniz bilgisayarda ve birden çok şekilde açarak kullanamazsınız. Kendi haklarımızı ve müşterilerimizin haklarınızı korumamız için belirli güvenlik önlemlerimiz mevcuttur. Bu önlemlere takılan hesaplar otomatik olarak sistem tarafından kapatılmaktadır. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
2) Satın alınan lisansın iadesi 14 gün içerisinde iade talebininiz doğrultusunda, iade sebebiniz incelenerek kullanıcı taraflı bir sorun olmadığı anlaşılırsa yapılmaktadır.
3) Yazılım bir kişiye veya kişilere mağduriyet açmasına karşı kullanılırsa, yasadışı işlerde kullanılırsa ve bu tespit edilirse tüm sorumluluk kullanıcıya ait olmakla birlikte ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
4) Sistemi bozma, hackleme girişimi ve benzeri art niyetli davranışı olan kişilerin ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
5) Yazılımla alakasız sisteminiz bulunuyorsa, maalesef iade talep edemezsiniz. Bilgisayarınızı yazılıma uygun hale getirmelisiniz.
6) Sistemi ya da ismimizi karalama girişiminde bulunan kişilerin de aynı şekilde lisansı iptal edilip ödemesi iade edilmez. Aşağılayıcı, argo, küfür ve benzeri konuşma biçimlerinde destek sadece inisiyatifimiz doğrultusunda sağlanır.
7) Yazılımın işlevsiz kalması, kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
8) Program güncelleme hakkımız saklıdır. Güncelleme yapılmadığı veya yapılamadığı takdirde kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
9) Yazılımı herhangi bir sebeple veya sebep göstermeksizin kaldırma(iptal etme) hakkımız saklıdır. Böyle bir durumda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
10) Bu sistemi satın alan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
11) Kuralların güncellenmesi, eskiden satın almış kişileri de kapsar. İleride gelecek kural güncellemeleri de aynı şekilde bu kuralları kabul edenleri kapsamaktadır. Ürünü satın alıp kurulum dosyaları geldiği an mevcut kuralları ve gelecek kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
12) Bu kurallarda değişiklik yapma, güncelleme hakkımız saklıdır.
13) Bu kurallarda değişiklik & ekleme & çıkarma yapıldığında “sadece 12. maddeyi” güncellemek ile yükümlü olduğumuzu hatırlatırız.
Cumhuriyet Mah. İnönü Blv. Aldaş İş Merkezi No:69 Kat:4 Daire:405, 09400 Kuşadası/Aydın