Swarm Hesap Açıcı ve Check-in Programı 2019

Swarm(foursquare) hesap açıcı bot yazılımı ile ard arda günde 2000-3000 arası hesap oluşturabilirsiniz.Programımızla oluşturduğunuz hesaplara ister tek bir mekan isterseniz birden fazla mekana check-in yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLER


 • Her hesaba aynı isim belirleyebilirsiniz.
 • Her hesaba aynı soyisim belirleyebilirsiniz.
 • Her hesaba aynı biyografi ekleyebilirsiniz.
 • Her hesaba aynı sloganı ekleyebilirsiniz.
 • Her hesaba fotoğraf ekleyebilirsiniz.
 • Her hesap için farklı token kodu üretir.
 • Hesaplara lokasyon tanımlayabilirsiniz.
 • Her hesap için farklı ip ve cihaz bilgileri üretir.
 • Her hesap için bir veya birden fazla check-in yapabilirsiniz.
 • Program hesap açtıkça, oluşturulan hesaplara sürekli belirlediğiniz mekanlara check-in yapar.Oluşturulan hesaplar bittiğinde başa dönerek check-in yapmaya devam eder.

 • S.S.S


  Program günde kaç hesap oluşturur?
  Günde 2000-3000 arası hesap oluşturabilirsiniz
  Emulatör nedir?
  Emulatör, bilgisayarınızda Android işletim sistemini kullanabilmenizi sağlayan sanal programlardır.
  Emulatörler her bilgisayara kurulurmu?
  Özelleştirdiğimiz bu emulatörü 2 gb ram üstü tüm bilgisayarlarda(serverlar dahil) kullanabilirsiniz.Sanallaştırma teknolojisi istememektedir.
  Oluşturulan hesapları panellerde kullanabilirmiyiz?
  Programımızla oluşturulan hesaplar Swarm uygulaması üzerinden oluşturulduğu için uzun süre dayanabilir ve panellerinizde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
  Demo kullanım, test amaçlı hesap alabilirmiyiz?
  Özelleştirdiğimiz emulatör, kayıt esnasında Google reCaptcha güvenlik önlemini geçmektedir.Bu ürünümüz için, swarm açığını daha uzun süreli kullanabilmek adına demo vb. gibi ciddiyetsiz imkanlar sağlamıyoruz.


Mesafeli Satış Sözleşmesi

1) Sistem bilgisayarınıza lisanslı olacak şekilde ayarlanmış olup, tamamen özel ve sorumluluğu kullanan kişiye ait bir yazılımdır. Yazılım programını sınırsız lisans olarak kullanamaz istediğiniz bilgisayarda ve birden çok şekilde açarak kullanamazsınız. Kendi haklarımızı ve müşterilerimizin haklarınızı korumamız için belirli güvenlik önlemlerimiz mevcuttur. Bu önlemlere takılan hesaplar otomatik olarak sistem tarafından kapatılmaktadır. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
2) Satın alınan lisansın iadesi 14 gün içerisinde iade talebininiz doğrultusunda, iade sebebiniz incelenerek kullanıcı taraflı bir sorun olmadığı anlaşılırsa yapılmaktadır.
3) Yazılım bir kişiye veya kişilere mağduriyet açmasına karşı kullanılırsa, yasadışı işlerde kullanılırsa ve bu tespit edilirse tüm sorumluluk kullanıcıya ait olmakla birlikte ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
4) Sistemi bozma, hackleme girişimi ve benzeri art niyetli davranışı olan kişilerin ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
5) Yazılımla alakasız sisteminiz bulunuyorsa, maalesef iade talep edemezsiniz. Bilgisayarınızı yazılıma uygun hale getirmelisiniz.
6) Sistemi ya da ismimizi karalama girişiminde bulunan kişilerin de aynı şekilde lisansı iptal edilip ödemesi iade edilmez. Aşağılayıcı, argo, küfür ve benzeri konuşma biçimlerinde destek sadece inisiyatifimiz doğrultusunda sağlanır.
7) Yazılımın işlevsiz kalması, kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
8) Program güncelleme hakkımız saklıdır. Güncelleme yapılmadığı veya yapılamadığı takdirde kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
9) Yazılımı herhangi bir sebeple veya sebep göstermeksizin kaldırma(iptal etme) hakkımız saklıdır. Böyle bir durumda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
10) Bu sistemi satın alan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
11) Kuralların güncellenmesi, eskiden satın almış kişileri de kapsar. İleride gelecek kural güncellemeleri de aynı şekilde bu kuralları kabul edenleri kapsamaktadır. Ürünü satın alıp kurulum dosyaları geldiği an mevcut kuralları ve gelecek kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
12) Bu kurallarda değişiklik yapma, güncelleme hakkımız saklıdır.
13) Bu kurallarda değişiklik & ekleme & çıkarma yapıldığında “sadece 12. maddeyi” güncellemek ile yükümlü olduğumuzu hatırlatırız.


Cumhuriyet Mah. İnönü Blv. Aldaş İş Merkezi No:69 Kat:4 Daire:405, 09400 Kuşadası/Aydın