NE İŞE YARAR?

Klasik whatsapp kullanımında, mesaj göndereceğiniz kişileri, gönderim listenizi rehberinize eklemeniz gerekmektedir. 10binlece gönderim listeniz olduğunu düşünürsek ve sürekli güncellenen bir veritabanınız varsa bu durumda rehberinizi oluşturmanız çok da mümkün olmayacaktır. Ayrıca, bu kadar kişiyi rehberinize ekleseniz bile, tek tek mesaj göndermek günler sürebilir.

WhatsApp uygulamasında kullanımınıza sunulan gönderim listesi oluşturma özelliği ise, yine işinize yaramayacaktır. Çünkü bir gönderim listesi en fazla 256 kişiden oluşabilir. 10bin kişilik bir gönderim listesi öngördüğümüzde, yaklaşık 40 adet gönderim listesi oluşturmanız gerekir. Bu durumda bile yine de içerik oluşturup göndermeniz mümkün olmayabilir.

Whatsapp Message Marketing ile sadece sizin kişisel telefon hattınız ile çalışan WhatsApp uygulamanız ile entegre olur ve Whatsapp Web özelliğini kullanarak mesaj gönderir. Dolayısıyla tüm içerik güvenliği Whatsapp ilkeleri ile korunur güvence altına alınır. Mesajlarınız ya da rehberiniz kesinlikle başka kişilerin eline geçmez ve son derece güvenlidir.

NASIL ÇALIŞIR?

Programımızı çalıştırdığınızda karşınıza bir süre sonra QR kod çıkar bu kodu telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasını açıp ayarlar menüsündeki "Whatsapp Web" bölümüne tıklayıp, kameranız ile QR kodu tanıtıp programı kullanmaya başlayabilirsiniz.Program Whatsapp Web kullanarak ister manuel isterseniz toplu bir şekilde gönderim yapacağınız numaraları ekleyip belli işlem aralığında ard arda mesaj göndermede aracı bir yazılımdır.

ÖZELLİKLER

  • Türkiye veya Yurtdışı Numaralara Mesaj Gönderebilme
  • Txt formatında, gönderim yapılacak numaraları programa aktarabilme
  • Gönderim yapılan numaraları txt formatında bilgisayarınıza kayıt edebilme
  • Her gönderime farklı mesaj tanımlayabilme özelliği
  • Mesaj gönderme aralığı belirleyebilme
  • Her gönderimin sonuna "Mesaj Sonu" yazısı belirleyerek gönderimlerinizi farklılaştırabilme özelliği (Parametre kullanarak yazıda rastgele numara oluşturabilirsiniz!)
  • Programa şu saatte başla şu saatte bitir gibi görev verebilirsiniz
  • Facebook işletme sayfalarından belirlediğiniz lokasyon ve sektör bazlı arama yapıp cep telefonu numarası bulabilirsiniz
  • Google Map'e kayıtlı olan firmaların cep telefon numaralarını bulup gönderim listesine ekleyebilirsiniz

KISA DEMO VİDEOSU
Mesafeli Satış Sözleşmesi

1) Sistem bilgisayarınıza lisanslı olacak şekilde ayarlanmış olup, tamamen özel ve sorumluluğu kullanan kişiye ait bir yazılımdır. Yazılım programını sınırsız lisans olarak kullanamaz istediğiniz bilgisayarda ve birden çok şekilde açarak kullanamazsınız. Kendi haklarımızı ve müşterilerimizin haklarınızı korumamız için belirli güvenlik önlemlerimiz mevcuttur. Bu önlemlere takılan hesaplar otomatik olarak sistem tarafından kapatılmaktadır. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
2) Satın alınan lisansın iadesi 14 gün içerisinde iade talebininiz doğrultusunda, iade sebebiniz incelenerek kullanıcı taraflı bir sorun olmadığı anlaşılırsa yapılmaktadır.
3) Yazılım bir kişiye veya kişilere mağduriyet açmasına karşı kullanılırsa, yasadışı işlerde kullanılırsa ve bu tespit edilirse tüm sorumluluk kullanıcıya ait olmakla birlikte ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
4) Sistemi bozma, hackleme girişimi ve benzeri art niyetli davranışı olan kişilerin ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
5) Yazılımla alakasız sisteminiz bulunuyorsa, maalesef iade talep edemezsiniz. Bilgisayarınızı yazılıma uygun hale getirmelisiniz.
6) Sistemi ya da ismimizi karalama girişiminde bulunan kişilerin de aynı şekilde lisansı iptal edilip ödemesi iade edilmez. Aşağılayıcı, argo, küfür ve benzeri konuşma biçimlerinde destek sadece inisiyatifimiz doğrultusunda sağlanır.
7) Yazılımın işlevsiz kalması, kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
8) Program güncelleme hakkımız saklıdır. Güncelleme yapılmadığı veya yapılamadığı takdirde kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
9) Yazılımı herhangi bir sebeple veya sebep göstermeksizin kaldırma(iptal etme) hakkımız saklıdır. Böyle bir durumda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
10) Bu sistemi satın alan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
11) Kuralların güncellenmesi, eskiden satın almış kişileri de kapsar. İleride gelecek kural güncellemeleri de aynı şekilde bu kuralları kabul edenleri kapsamaktadır. Ürünü satın alıp kurulum dosyaları geldiği an mevcut kuralları ve gelecek kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
12) Bu kurallarda değişiklik yapma, güncelleme hakkımız saklıdır.
13) Bu kurallarda değişiklik & ekleme & çıkarma yapıldığında “sadece 12. maddeyi” güncellemek ile yükümlü olduğumuzu hatırlatırız.


Cumhuriyet Mah. İnönü Blv. Aldaş İş Merkezi No:69 Kat:4 Daire:405, 09400 Kuşadası/Aydın